Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

                WYKAZ WYCHOWAWCÓW KLAS

 BOBROWO

 

SZKOŁA PODSTAWOWA i ORW

1. Bożena Matulewicz - kl. IB

2. Katarzyna Udycz- kl. I-III AB

3. Emila Komorowska- kl. IV AU B

4. Edyta Jędrzejczak - kl. VI-VII AU

5. Renata Hildebrandt- kl. I-IV BB U

6. Regina Kosianowicz- oddział I ORW

7. Dorota Staniszewska - oddział II ORW

PDP

8. Marta Sanecka- kl. I-III a PDP

9. Tomasz Sideł- kl. I-III b PDP

10. Kiszkielewicz Agnieszka- kl. I-III d PDP

 

DRAWSKO POM

PRZEDSZKOLE DRAWSKO POM. Złocieniecka 25

 

1. Beata Liszniańska („ 0 ” MUCHOMORKI )

2. Beata Aleniak ( OP MOTYLKI )

3. Julita Wyrzykowska  (  OP MISIE )

 

             PRZEDSZKOLE DRAWSKO POM. Seminaryjna 2

 1. Anna Popielarczyk (  OP MALINY )

 2. Dorota Teszke-Chudobska (  OP ŻABKI )

 3. Sabina Sochanek ( OP MYSZKI ) /oddział projektowy

4. Monika Sokolik ( OP SKRZATY )

5. Anna Pokrzywnicka (  OP  LISKI ) A

 

                                     SZKOŁA PODSTAWOWA

   

1. Małgorzata Styza- kl. VIII CL

2. Natalia Mazur- kl. IV-VI DU

3. Paula Woźniak - Skwarek - kl. I LA

4. Justyna Piwońska - kl. VIII BU

5. Anna Magac- kl. VII AL

6. Kamila Więcek-Nowak- kl. II DL

7. Agnieszka Borowiec- kl. I U

8. Kamila Rićkus-kl. 4LA

9. Dorota Szatrowska- kl. 4 LB

 

 

                   SZKOŁA PODSTAWOWA I BRANŻOWA Warmińska 2

 

 1. Robert Patrzyński- kl.VIII DL

 2. Anna Górzyńska- kl.II BŻ-B

 3. Krzysztof Kursa- kl.II BŻ-A

 4. Robert Ciesiński- kl.I BŻ-A

 

        SZKOŁA PODSTAWOWA I LO Złocieniecka 25

 

1. Paulina Adamowska - kl.VI DL

2. Karolina Adamczewska – kl. II-III AL

3. Ewelina Szewczonek – kl. II LO

4. Justyna  Balińska – kl. V A-N

5.Anna Minkiewicz – kl.V B-L 

PDP Seminaryjna 2

 

1. Agnieszka Czutko-Usowicz - kl. III C  PDP

                   CZAPLINEK

 

                         PRZEDSZKOLE  I SZKOŁA PODSTAWOWA Wałecka 57

 

1. Magdalena Kujawa / grupa projektowa-C

2. Dorota Zajul - ( 5-6 latki )

3. Karolina Panasiuk- ( OP MUCHOMORKI)

4. Marta Paulińska- ( OP RYBKI)

5. Marta Nowak- Frankowska ( OP LISKI ) A

6. Grzegorz Lisiecki- ( OP MISIE ) A

7. Sylwia Kałandyk- kl. I-III AL.

8. Małgorzata Siluk- kl.VII-N-AC

                                                    

            SZKOŁA PODSTAWOWA, PRZEDSZKOLE i ORW Parkowa 2

 

 

1. Małgorzata Wilk-Malarska - kl. I-III AU

2. Renata Zwierzyńska – kl.I UC

3. Angelika Wójcik – ( „0” ŻABKI )

8. Hanna Pita- oddział III ORW

                                        INTERNAT

 

  1. Monika Graca- gr. I, Bobrowo
  2. Kamila Zdun- gr. II, Bobrowo
  3. Alicja Borkowska- gr. III, Złocieniec
  4. Kinga Steuer-Eret- gr. IV, Złocieniec

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krystian Ignacak 27-01-2015 20:09
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 27-01-2015
Ostatnia aktualizacja: Krystian Ignacak 12-03-2021 18:24